Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Rodzinne spotkania

1W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy szczególne "rodzinne spotkania". Spotkania ze Świętą Rodziną. Wierząc oczywiście w obcowanie świętych wiemy, że stale jesteśmy w Ich obecności. Niekiedy jednak potrzebujemy znaku, który wzmoże naszą żarliwość, umocni wiarę. Peregrynująca po diecezji figura Matki Bożej Skrzatuskiej przyciągała do świątyni na modlitwę, liczymy, że taką rolę spełni ikona Jej Oblubieńca.

 

Od soboty 14 października 2023 r. gości w naszym kościele ikona św. Józefa. Peregrynuje ona po parafiach, w których - tak jak u nas - działają Rycerze Kolumba. Uroczyście wniesiona i omodlona zagości tu do następnej soboty. Codziennie podczas wieczornych mszy świętych będziemy rozważać życie i świętość oblubieńca Maryi, żywiciela i wychowawcy Jezusa, patrona małżonków i rodzin chrześcijańskich, ojców, sierot, a także cieśli, drwali, rękodzielników, robotników, rzemieślników, wszystkich pracujących i uciekinierów, a także dobrej śmierci.

Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka jak Twoja moc. Amen.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00   - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 sobota:  godzina  16:00 
   

aaa

Biuro parafialne

Poniedziałek
nieczynne

Wtorek
16:00 - 17:00

Środa
16:00 - 17:00

Czwartek
16:00 - 17:00

Piątek
16:00 - 17:00

Sobota
10:00 - 11:00Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec