Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Modlitwa prosta, a łaski na okrągło

raniec minNikt nie obiecywał nam w tym życiu samych szczęśliwych chwil. Bywają dni radosne, takie, które napełniają nas poczuciem szczęścia czy dumy, ale zdarza się nam również cierpieć. Czy to może dziwić, skoro nawet Boży Syn nie ustrzegł się trudnych, bolesnych momentów?...

Rozważając Jego mękę i haniebną śmierć- łatwiej jest nam przyjąć nasz kielich goryczy; pociechą są nam chwalebne momenty Jego życia, dają nadzieję, że nawet trudna i wyboista droga życia prowadzi do celu, do pięknego końca.Trzeba tylko postarać się o dobrego przewodnika na tej drodze. Któż lepszym niż Ta, która przeżyła wszystkie swoje lata z Synem Bożym!

Wraz z Maryją na modlitwie wspominamy Jej życie z Jezusem: Jego poczęcie, narodzenie, dorastanie, nauczanie i cuda, wreszcie umęczenie, zmartwychwstanie i odejście do Ojca. Powtarzalność modlitw różańca z jego tajemnicami pomaga nam. Dajemy sobie czas na zrozumienie wszystkiego, co wydarzyło się w Jego, ale i w naszym życiu. Modlitwy monotonne w swej formie wyciszają nas, odrywają od codzienności i powoli odsłaniają to, co nie może się przebić do naszej świadomości w nieustannym zabieganiu. Zaczynamy widzieć to, co dla nas powinno być najważniejsze- cel naszej ziemskiej wędrówki. A wszystko dzięki Towarzyszom wędrówki, których historię śledzimy. Jezus i Maryja są wsparciem na tej drodze. Nieustannie Matka Boża zanosi do Swego Syna nasze prośby, a On nie milczy. On błogosławi.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00   - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 sobota:  godzina  16:00 
   

aaa

Biuro parafialne

Poniedziałek
nieczynne

Wtorek
16:00 - 17:00

Środa
16:00 - 17:00

Czwartek
16:00 - 17:00

Piątek
16:00 - 17:00

Sobota
10:00 - 11:00Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec