Caritas

caritas wojciech logoWspólnota Caritas (łac. miłość) stara się wypełnić Jezusowe Słowa: „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, Mnieście uczynili”.

Zespół ten wspiera więc duszpasterzy w trosce o najuboższych członków wspólnoty parafialnej. Ma za zadanie mobilizować także wiernych świeckich do praktykowania miłosierdzia modlitwą, słowem i czynem.

Oddział Parafialny Caritas czynny jest we wtorki i piątki od godziny 17:00 do 18:00. Wejście mieści się przy kapliczce Matki Bożej Fatimskiej (od strony parkingu).

Grupą opiekuje się ks. Proboszcz.

Polecamy stronę:  Caritas diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej