X Niedziela zwykła 9 czerwca 2024 r.

Miłosierdziu Bożemu polecajmy wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, dusze w czyśćcu cierpiące, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy od 7.30 do 20.00. W soboty do 18.30. Nabożeństwa czerwcowe o 17.30.

1. W tym tygodniu:
  • dziś:
    - dziś wybory do parlamentu europejskiego – zachęcamy do udziału;
    - po Mszy o 12.00 festyn parafialny – nie ma Mszy o 15.00; w programie festynu: loteria fantowa, konkursy, atrakcje dla dzieci oraz specjały kulinarne;
    - o 18.00 Msza i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania;
  • wtorek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła:
    - spotkanie dla zaangażowanych w przygotowanie festynu;
  • czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła:
    -
    o 9.00 Msza i spotkanie dla emerytów i rencistów (w domu Sióstr szensztackich przy ul. Zielonej);
    - od 17.00 do 18.00 obok biura parafialnego bezpłatne porady psychologa;
    - po Mszy o 18.00 nabożeństwo fatimskie;
  • piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika:
    od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
    - o 18.40 Rada Duszpasterska;
  • sobota:
    o 10.00 próba scholi;
  • przyszła niedziela:
    -
    o 12.00 w Parafii pw. św. Marcina poświęcenie kościoła.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny lub jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych.

1. Nasza Parafia organizuje w terminie 17-24 października pielgrzymkę samolotową do Portugalii i Hiszpanii: w programie: Fatima, Porto, Lizbona, Nazare, Braga, Santiago de Compostela. Koszt 2500 zł i 700 euro. Dalsze szczegóły na stronie internetowej i na plakacie w gablocie. Zapisy w ramach biura parafialnego z zaliczką w wysokości 1500 zł. Do niedzieli 23 czerwca prosimy o wpłatę całej należności w złotówkach oraz o oddanie do biura parafialnego formularzy umowy.
  2. Zapraszamy na stronę internetową naszej Parafii – www.parafiawojciech.pl
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały tydzień!

ks. Andrzej Hryckowian