XXII Niedziela zwykła 3 września 2023 r.

Miłosierdziu Bożemu polecajmy także wszystkich zmarłych z naszej Parafii i rodziny, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy od 7.30 do 20.00. W soboty do 18.30.

• dziś:
    - o 10.30 Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego – poświęcenie tornistrów    i przyborów szkolnych
    ;
    - o 17.00 zmiana tajemnic różańcowych;
  • poniedziałek:
    po Mszy wieczornej spotkanie Grupy Modlitwy o. Pio;
  • środa:
    o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – do skrzynki obok ambony prosimy składać na karteczkach podziękowania i prośby;
  • I czwartek miesiąca:
    od 17.00 w kościele Godzina święta; podczas Mszy o 18.00 modlić się będziemy o świętość dla kapłanów i nowe powołania kapłańskie i zakonne;
    - po Mszy spotkanie RPSK;
  • piątek – święto Narodzenia NMP
    – jaki prezent planuję dać Matce Bożej na urodziny?

- od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • przyszła niedziela:
    o 18.00 Msza i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

1. Parafia nasza organizuje w czwartek – 7 września o 19.30 wyjście do Multikina (w Forum) na film pt. „Ulmowie. Błogosławiona rodzina”. Koszt biletu 14 zł. Zapisy w zakrystii i w ramach biura parafialnego.
  2. Zapraszamy na uroczystości odpustowe do Skrzatusza – wyjazd dla młodzieży w sobotę 16 września oraz dla wszystkich chętnych w niedzielę 17 września. Zapisy  w zakrystii i w ramach biura parafialnego.
  3. W piątek – 8 września o 20.00 w kościele pw. św. Józefa Rzemieślnika przy ulicy Łużyckiej w Koszalinie rozpocznie się Nowenna Pompejańska. Codziennie o 20.00 przez 54 dni odmawiać będziemy 3 części różańca świętego – każdy w dowolnej przez siebie wybranej – jednej intencji.
  4. Zapraszamy na stronę internetową naszej Parafii – www.parafiawojciech.pl
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia!