XXIX Niedziela zwykła 16 października 2022 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Andrzej Prasol, l. 76, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek: uroczystości na cmentarzu o 13.00,
  • śp. Janina Kołecka, l. 88.
    Miłosierdziu Bożemu polecamy wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, ofiary wojny na Ukrainie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy codziennie od 7.30 do 20.00. W soboty od 7.30 do 18.30.

Przez cały październik nabożeństwa różańcowe o 17.30;   w środy, o ile nie będzie padać, nabożeństwo różańcowe przed figurą NMP przy ul. Zwycięstwa o 17.30; różaniec dla dzieci we wtorki o 17.00 i w niedziele po Mszy o 10.30.

• dziś:
    Dzień Papieski obchodzony pod hasłem „Blask Prawdy”;
    - przed kościołem zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz sprzedaż kremówek;
  • poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;
  • wtorek – święto św. Łukasza, Ewangelisty:
    w dniu patronalnego święta pamiętajmy w modlitwach o pracownikach służby zdrowia;
  • czwartek – wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera – patrona naszego Seminarium;
  • piątek:
    o 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża:
    o 10.00 próba scholii;
    - o 11.00 zbiórka ministrantów;
    - Mszą św. w intencji rodziców po stracie dziecka o 10.00 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP (koło katedry) rozpocznie się dwudziesty czwarty pogrzeb dzieci utraconych; pochowanych zostanie 54 dzieci; uroczystości pogrzebowe na cmentarzu rozpoczną się o 11.30 w kaplicy.
    - Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka (niezależnie od okoliczności – wypadku, choroby, poronienia, martwego urodzenia, samobójstwa, zabójstwa) odbędą się w dniach 25-27 listopada w Domu Pielgrzyma Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu. W programie konferencje, indywidualne spotkania z psychologami, duszpasterzami, rodzicami po stracie dziecka. Zapisy pod numerami tel.: 696 918 401 i 501 211 002 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • przyszła niedziela – Niedziela Misyjna:
    taca przeznaczona na Papieski Dzieła Misyjne.

2. Zapraszamy na naszą stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia!