XXX Niedziela zwykła 23 października 2022 r.

W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności z naszej Parafii: śp. Tadeusz Aliszewski, l. 87, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek: Msza pogrzebowa o 13.00, dalsze uroczystości pogrzebowe na cmentarzu o 14.00.

Miłosierdziu Bożemu polecamy wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, ofiary wojny na Ukrainie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy codziennie od 7.30 do 20.00. W soboty od 7.30 do 18.30.

Przez cały październik nabożeństwa różańcowe o 17.30;   w środę, o ile nie będzie padać, nabożeństwo różańcowe przed figurą NMP przy ul. Zwycięstwa o 17.30; różaniec dla dzieci we wtorek o 17.00 i w niedziele po Mszy o 10.30.

• dziś – Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny:
    taca przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne;
  • poniedziałek:
    o 18.40 spotkanie lektorów;
  • wtorek – święto rocznicy poświecenia kościoła katedralnego w Koszalinie:
    zapraszamy do katedry o 18.00 na uroczystą Mszę świętą;
  • czwartek:
    o 18.40 Rada Duszpasterska;
  • piątek – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza:
    o 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota:
    o 10.00 próba scholii.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny lub jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych

2. Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka (niezależnie od okoliczności – wypadku, choroby, poronienia, martwego urodzenia, samobójstwa, zabójstwa) odbędą się w dniach 25-27 listopada w Domu Pielgrzyma Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu. W programie konferencje, indywidualne spotkania z psychologami, duszpasterzami, rodzicami po stracie dziecka. Zapisy pod numerami tel.: 696 918 401 i 501 211 002 lub mailowo:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Już dziś zapraszamy rodziny zmarłych, których pogrzeb odbył się w naszej Parafii w ostatnim roku (od Dnia Zadusznych w 2021 roku) na Mszę świętą w Dzień Zaduszny o 18.00. Rodziny zmarłych prosimy o odebranie z zakrystii zaproszeń na tę Mszę.

4. Na stojaku z gazetami położone są kartki wypominkowe – prosimy wypisywać imiona i nazwiska zmarłych w mianowniku, drukowanymi literami, podając ulicę swojego zamieszkania – stworzony grafik ulic pozwoli każdemu zorientować się, kiedy będą czytane wypominki za bliskich zmarłych.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę kolejarzy na Jasną Górę: wyjazd 5 listopada. Dalsze szczegóły na tablicy ogłoszeń.

6. Zapraszamy na naszą stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Apostolstwo Chorych” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia!