Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Wprowadzenie relikwii św. o. Pio

5Od 21 do 23 września 2023 r. trwały w naszej parafii modlitewne spotkania ze św. o. Pio. Ich zwieńczeniem w ostatnim dniu było uroczyste wprowadzenie relikwii świętego z Pietrelciny podczas mszy pod przewodnictwem bp. Zbigniewa Zielińskiego.

Spotkania te wspólnie z nami przeżywał i przygotowywał nasze serca do uroczystości o. Błażej Strzechmiński z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Od tego zakonu, którego członkiem był i o. Pio, otrzymaliśmy dar relikwii.

Uroczystość powiązana była również z jubileuszem Grupy Modlitwy o. Pio, działającej w naszej parafii od 20 lat jako „szkółka wiary i ognisko miłości”. Swą miłość wspólnota realizuje współpracując z Caritas, Domem Samotnej Matki, hospicjum i oczywiście włączając się w dzieła charytatywne w parafii. Zrzeszeni- pod kierownictwem p. Jolanty Piec- formują się regularnie podczas rekolekcji, dni skupienia i wspólnych wyjazdów, a także omadlają swoje i nasze sprawy.

Jeśli chcielibyśmy dołączyć do Grupy Modlitwy o. Pio, można przyjść na spotkanie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Jeśli pragniemy wstawienniczej modlitwy, możemy poprosić o nią osobiście członków grupy lub skorzystać z formularza zamieszczonego na naszej stronie http://parafiawojciech.pl/index.php/prosba-o-modlitwe. Z licznych świadectw wiemy, że św. o. Pio jest skutecznym pośrednikiem do Pana Boga.

Po zakończeniu uroczystej Mszy św. oddaliśmy hołd relikwiom św. o. Pio, a porcelanową rocznicę istnienia grupy uczciliśmy wspólną z ks. biskupem i duszpasterzami agapą na placu przed kościołem.

O naszych uroczystościach pisze koszaliński "Gość Niedzielny".

 

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00   - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 sobota:  godzina  16:00 
   

aaa

Biuro parafialne - w wakacje

Poniedziałek
nieczynne

Wtorek
16:00 - 17:00

Środa
nieczynne

Czwartek
16:00 - 17:00

Piątek
nieczynne

Sobota
10:00 - 11:00Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec