V Niedziela Wielkanocy 7 maja 2023 r.

W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności z naszej Parafii: śp. Władysław Oleksiak, l. 64, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek: Msza pogrzebowa o 13.00, dalsze uroczystości na cmentarzu o 14.00.

Miłosierdziu Bożemu polecamy wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, ofiary wojny na Ukrainie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy od 7.30 do 20.00. W soboty do 18.30.

Nabożeństwa majowe – codziennie, z wyjątkiem środy o 17.30; w środy po Mszy wieczornej ok. 18.45 przy figurze NMP przy ul. Zwycięstwa.

• dziś:
    - o 17.00 zmiana tajemnic różańcowych;
    - przed kościołem Grupa Modlitwy o. Pio rozprowadza ciasto – zysk ze sprzedaży przeznaczony jest na pokrycie kosztów zakupienia relikwiarza na relikwie św. o. Pio;
  • poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski;
  • wtorek:
    podczas Mszy o 18.00 modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II;
    - o 18.40 konferencja formacyjna Żywego Różańca;
  • środa:
    od 16.00 do 17.30 obok biura parafialnego bezpłatne porady psychologa;
  • piątek:
    od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota:
    - z powodu spowiedzi dzieci pierwszokomunijnych biuro parafialne będzie nieczynne
    ;
    - o 13.00 uroczystość I Komunii świętej dzieci ze szkoły „Mały Książę”;
    - po Mszy o 18.00 nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła;
  • - przyszła niedziela:
    - podczas Mszy o 10.30 i 12.00 uroczystość I Komunii świętej
    .

1. Dziś kończy praktykę w naszej Parafii diakon Marek Mazgaj. W sobotę 20 maja o 11.00 w katedrze koszalińskiej przyjmie święcenia prezbiteratu. Dziękując mu za posługę zapraszamy już dziś do naszego kościoła na Mszę prymicyjną w niedzielę 28 maja o 12.00.
  2. Zapraszamy na stronę internetową naszej Parafii – parafiawojciech.pl
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały tydzień! Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!