II Niedziela Wielkanocy 16 kwietnia 2023 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Krystyna Wójcicka, l. 74,
  • śp. Marcin Skrzypek, l. 45.

Miłosierdziu Bożemu polecamy wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, ofiary wojny na Ukrainie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy od 7.30 do 20.00.  W soboty do 18.30.

• dziśNiedziela Miłosierdzia Bożego:
    przed każdą Mszą modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego;
    - w dniu święta patronalnego Caritas wdzięcznością obejmujemy wszystkich członków naszej Caritas parafialnej;
    - przed kościołem zbiórka do puszek na cele charytatywne;
  • środa:
    o 18.40 spotkanie zelatorów Żywego Różańca;
  • czwartek:
    o 9.00 Msza i spotkanie dla emerytów i rencistów;
  • piątek:
    od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
    - o 19.00 nabożeństwo wręczenia krzyży i spowiedź dla kandydatów do bierzmowania;
  • sobota:
    - biuro parafialne będzie nieczynne
    ;
  • przyszła niedziela:
    podczas Mszy o 10.30 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej.

1. W Koszalinie wznawia swoją działalność szkoła modlitwy dla wszystkich, a w szczególności dla młodych. Serdecznie zapraszamy tych, którzy chcieliby uczyć się wyjątkowej relacji z Bogiem. Najbliższe spotkanie –  21 kwietnia (piątek) w kościele pw. św. Józefa (przy katedrze) o 18.00.
  2. Zapraszamy dzieci do udziału w koloniach katolickich w Zakopanem w terminie 1-11 lipca br. Szczegóły na stronie internetowej.
  3. Zapraszamy na stronę internetową naszej Parafii – www.parafiawojciech.pl
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Apostolstwo chorych” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały tydzień! Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!