Ogólnopolska Zbiórka Żywności TAK. POMAGAM!

4Kolejna akcja Szkolnego Koła CARITAS za nami 😉 Wolontariusze SKC dzielnie zapraszali do Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności TAK.POMAGAM!

W dniach 17-18.03.2023 roku w godzinach 10-18 w sklepie Biedronka przy ulicy Zwycięstwa 282 staliśmy z koszykami, które zapełniły produkty niezbędne dla potrzebujących osób przed Świętami Wielkanocnymi.

Nasi wolontariusze Szkolnego Koła CARITAS przy Szkole Podstawowej nr 3 razem z Parafialnym Zespołem CARITAS przy parafii pw. świętego Wojciecha w Koszalinie starali się zachęcić jak największą liczbę klientów Biedronki do podzielenia się konkretnymi zakupami. Parafialna Caritas z zebranych produktów przygotuje 100 paczek dla potrzebujących.

I tak, znowu ludzi dobrej woli jest więcej - jak śpiewał Czesław Niemen. Bardzo dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas dla innych. Była z nami też Telewizja i Polskie Radio, oj działo się 😉

Anna Zajączkowska-Żyszkiewicz opiekun SKC