VI Niedziela Wielkanocy 22 maja 2022 r.

W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności z naszej Parafii: śp. Marianna Mateusiak – Bełdyga, l. 76.

Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, ofiary wojny na Ukrainie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy codziennie od 7.30 do 20.00. W soboty od 7.30 do 18.30. Nabożeństwo majowe – codziennie, z wyjątkiem środy o 17.30,  w środy po Mszy wieczornej ok. 18.40 przy figurze NMP przy ul. Zwycięstwa.

• dziś:
    - podczas Mszy o 12.00 uroczystość Prymicji ks. Mateusza Wasilewskiego – wszystkich Parafian zapraszamy o 11.30 przed dom rodzinny ks. Mateusza przy ul. Wierzbowej 19, gdzie po błogosławieństwie rodziców przejdziemy procesjonalnie z nowo wyświęconym Kapłanem do naszego kościoła
    ;
  • wtorek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych:
    o 18.40 spotkanie lektorów;
  • czwartek – wspomnienie św. Filipa Neri, kapłana:
    Dzień Matki – o 18.00 Msza dziękczynna za nasze Mamy;
  • piątek:
    od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota:
    - wyjazd dzieci na Diecezjalny Dzień Dziecka w Skrzatuszu
    – do wyjazdu z dziećmi zachęcamy także rodziców. Koszt wyjazdu 20 zł; zapisy w zakrystii;
  • przyszła niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie:
    o 17.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W związku w festynem w niedzielę – 5 czerwca nie będzie Mszy o 15.00. Prosimy osobę, która zamówiła na tę godzinę intencję mszalną o kontakt. Prosimy także o ofiarowanie rzeczy na loterię fantową – fanty w postaci nowych rzeczy można składać w zakrystii lub w biurze parafialnym.

3. Zapraszamy na naszą stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego! Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!!!