XXIII Niedziela zwykła 5 września 2021 r.

W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności z naszej Parafii śp. Cecylia Lemiesz, l. 89.

Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, zmarłych z powodu pandemii w naszej Ojczyźnie i na całym świecie, wołając:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy codziennie od 7.30 do 20.00. W sobotę adoracja od 7.30 do 18.30.

1. Prosimy o bezwzględne noszenie maseczek w obrębie kościoła, kaplicy i pomieszczeń parafialnych.
  • dziś:
    gościmy w naszej Parafii o. Tadeusza Pobiedzińskiego – pracującego na misjach w Paragwaju;
    - przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc narodowi afgańskiemu;
    - o 17.00 zmiana tajemnic różańcowych;
  • poniedziałek:
    po Mszy o 18.40 spotkanie Grupy Modlitwy o. Pio;
  • środa – święto Narodzenia NMP:
    o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • czwartek:
    podczas Mszy o 18.00 modlić się będziemy w intencji II Synodu naszej Diecezji;
  • piątek:
    od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • przyszła niedziela:
    podczas Mszy o 10.30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

1. W zakrystii są do odebrania intencje Różańca Rodziców za Dzieci – prosimy o ich odbiór.
  2. Dziękujemy za pomoc w zbiórce przyborów szkolnych dla dzieci ze Wschodu. Dodatkowo podczas zbiórki ofiarowano 1.950 zł, za które wspólnota Caritas parafialna zakupiła przybory.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację festynu parafialnego! Dziękujemy także wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli to wydarzenie. Bóg zapłać!
  4. Uroczystość I Komunii świętej dzieci klas III jest planowana na niedzielę 8 maja 2022 roku.
  5. Zapraszamy dzieci do świetlicy parafialnej we wtorki, środy i czwartki od 16.00 do 18.00. Zapewniamy dzieciom opiekę połączoną z grami i zabawami. Opiekę nad dziećmi sprawują pedagodzy.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” oraz Tygodnika Wojciechowego.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego roku szkolnego! Drogim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień!