III Niedziela Wielkanocna 14 kwietnia 2024 r.

W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności z naszej Parafii śp. Adam Kępa, l. 71.

Miłosierdziu Bożemu polecajmy wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z  naszej Parafii, dusze w czyśćcu cierpiące, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy od 7.30 do 20.00. W soboty do 18.30.

• dziś – III Niedziela Wielkanocna:
    podczas Mszy o 10.30 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej;
  • czwartek:
    - o 9.00 Msza i spotkanie dla emerytów i rencistów;
    - od 17.00 do 18.00 obok biura parafialnego bezpłatne porady prawne;
    - o 18.40 spotkanie RPSK;
  • piątek:
    o 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
    - z powodu próby w kościele przed bierzmowaniem zapraszamy na wieczorną Mszę do kaplicy;
  • sobota:
    - zapraszamy wszystkie dzieci do śpiewania w scholii
    – próba o 10.00 w salce św. Maksymiliana (wejście od strony parkingu);
  • IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza.

1. Katolicka Szkoła Podstawowa przy Parafii pw. Ducha Świętego prowadzi nabór uczniów do klas pierwszych. Bliższe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły.
  2. Zapraszamy na pielgrzymkę Pracowników służby zdrowia – szczegóły na plakacie.
  3. Zapraszamy na stronę internetową naszej Parafii – www.parafiawojciech.pl
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Apostolstwo chorych” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały tydzień! Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!