Triduum ze św. o. Pio

Pio2023Jak co roku przed wspomnieniem św. o. Pio modlimy się szczególnie żarliwie. Z inicjatywy Grupy Modlitwy o. Pio od 21 do 23 września trwają w naszej parafii niejako dodatkowe rekolekcje. W tym roku będziemy je przeżywać wraz z o. Błażejem Strzechmińskim- kapucynem, doktorem teologii duchowości.

O. Błażej Strzechmiński jest absolwentem Papieskiego Uniwersytetu Antonianum w Rzymie i Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie. Pracuje jako wiceredaktor „Głosu Ojca Pio”. Jest autorem książek o życiu Ojca Pio.

Nasze triduum rozpoczniemy w czwartek o 17.30 adoracją, o 18.00 Msza z konferencją. W piątek o 17.30 konferencja o. Błażeja, po niej Msza z kolejną konferencją. W sobotę, we wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, o 17.00 odmówimy wspólnie różaniec poprzez wstawiennictwo o. Pio. Podczas Mszy o 18.00 będzie miało miejsce uroczyste wprowadzenie do naszego kościoła relikwii św. o. Pio w obecności Księdza Biskupa Ordynariusza.

Serdecznie zapraszamy na te święte dni do wspólnej modlitwy!