XVIII Niedziela zwykła 6 sierpnia 2023 r.

Miłosierdziu Bożemu polecamy:
 † Snopek Michał (49 lat),
 † Bindas Irena (73 lat),
 † Zygmunt Gołdyn (72 lat),
 † Piotr Szabuniewicz (60 lat),
wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, ofiary wojny na Ukrainie, wołając:
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy od 7.30 do 20.00. W soboty do 18.30. Codziennie towarzyszymy pielgrzymom idącym w Pieszej Pielgrzymce ze Skrzatusza na Jasną Górę gromadząc się w naszym kościele na modlitwie o 17.45 .

• - dziś – Święto Przemienienia Pańskiego: o 17.00 zmiana tajemnic różańcowych;
  • wtorek – wspomnienie św. Dominika, prezbitera;
  • środa – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy:
    o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – do skrzynki obok ambony prosimy składać na karteczkach podziękowania i prośby;
  • czwartek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika;
  • piątek – wspomnienie św. Klary, dziewicy:
    od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • przyszła niedziela:
    po Mszy o 18.00 nabożeństwo fatimskie i procesja wokół kościoła.

1. Biuro parafialne w okresie wakacji czynne: we wtorek i w czwartek od 16.00 do 17.00 oraz w sobotę od 10.00 do 11.00.
  2. Nasza Parafia organizuje w terminie 5-8 października pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Sokółki i Wilna. Dalsze szczegóły na plakacie i na stronie internetowej. Zapisy w ramach biura parafialnego. Zapraszamy!
  3. Zapraszamy na stronę internetową naszej Parafii – www.parafiawojciech.pl
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego czasu wakacji i urlopów!