XIX Niedziela zwykła 7 sierpnia 2022 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Zdzisław Barszcz, l. 93,
  • śp. Stanisław Achramowicz, l. 87,
  • śp. Zofia Runowicz, l. 85, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek; Msza z trumną w kościele o godz. 11.00.

Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, ofiary wojny na Ukrainie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy codziennie od 7.30 do 20.00. W soboty od 7.30 do 18.30. Codziennie aż do soboty towarzyszymy pielgrzymom idącym w Pieszej Pielgrzymce ze Skrzatusza na Jasną Górę gromadząc się w naszym kościele na modlitwie o 17.45.

•  dziś: Niedziela Boga Ojca;
  • poniedziałek – wspomnienie św. Dominika, kapłana;
  • wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy;
    - o 17.30 modlitwa różańcowa;
  • środa – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika:
    o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • czwartek – wspomnienie św. Klary, dziewicy;
  • piątek:
    od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota:
    po Mszy o 18.00 nabożeństwo fatimskie;

1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne: we wtorek i czwartek od 16.00 do 17.00 oraz w sobotę od 10.00 do 11.00.
  2. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch. Plan pielgrzymki umieszczony jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej. Zapraszamy!
  3. Zapraszamy do udziału w naszej parafialnej akcji „Pocztówka”. Każdy, kto przyśle pocztówkę z wakacji z pozdrowieniami na adres Parafii będzie mógł wziąć udział w losowaniu nagrody w postaci wyjazdu dla 2 osób do Energylandu w Zatorze. Losowanie nagrody w niedzielę – 4 września o 10.30.
  4. Zapraszamy na naszą stronę internetową – www.parafiawojciech.pl
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego czasu urlopów i wakacji!