XXV Niedziela zwykła 20 września 2020 r.

W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności z naszej Parafii: śp. Edward Brzeziński, l. 72.
Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, zmarłych z powodu epidemii w naszej Ojczyźnie i na całym świecie, wołając:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Zapraszamy codziennie od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu. W soboty adoracja od 7.30 do 18.30.

• dziś:
    o 11.00 uroczystości odpustowe w Skrzatuszu – dzisiejsza taca jest przeznaczona na Skrzatusz;
    - o 15.00 spotkanie dla osób dorosłych przygotowujących się w naszej Parafii do przyjęcia sakramentu bierzmowania;
  • poniedziałek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty:
    - rozpoczęcie Triduum z o. Pio, które poprowadzi o. Wiesław Nazaruk
    : o 17.30 nabożeństwo ku czci św. o. Pio;
    - o 18.00 Msza święta z nauką;
  • wtorek:
    II dzień Triduum: o 17.30 w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu;
    - o 18.00 Msza święta z nauką;
  • - środa – wspomnienie św. o. Pio, kapłana:
    III dzień Triduum: o 17.00 różaniec w intencjach polecanych wstawiennictwu św. o. Pio – od poniedziałku można będzie składać na karteczkach intencje do specjalnie przygotowanej skrzynki;
    - o 18.00 Msza święta z nauką kończąca Triduum;
  • czwartek:
    o 19.00 Rada Parafialna;
  • piątek:
    od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
    - o 18.00 Msza w intencji modlitewnych kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej;
    - o 18.00 Rada Duszpasterska;
  • sobota:
    - o 10.00 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych
    ;
    - biuro parafialne będzie zamknięte;
  • przyszła niedziela:
    - podczas Mszy o 10.30 i 12.00 uroczystość I Komunii świętej – prosimy Parafian nie związanych bezpośrednio z tą uroczystością o wybranie innej godziny Mszy świętej;
    o 19.00 nabożeństwo nałożenia krzyży kandydatom do przyjęcia sakramentu bierzmowania;
    - po nabożeństwie próba oraz spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.

2. W zakrystii są do odbioru intencje dla osób należących do Różańca rodziców  za dzieci.

3. Pragniemy poinformować, że uroczystość Rocznicy I Komunii świętej odbędzie się w niedzielę – 4 października podczas Mszy o 12.00. W sobotę – 3 października o 10.00 spowiedź i próba dla dzieci przeżywających Rocznicę.

4. W poniedziałek – 28 września rozpoczynają się warsztaty psychologiczne – ich tematem będzie asertywność rozumiana jako obrona własnych praw przy poszanowaniu praw innych ludzi. Dalsze informacje na stronie internetowej naszej Parafii.

5. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na Kurs Nowe Życie, który jest doświadczeniem ogromu Bożej Miłości, która przemienia, bo kiedy Bóg przychodzi już nic nie jest takie samo. Termin kursu: 02-04.10.2020 r. Koszt: 220 zł (nocleg + wyżywienie). Miejsce: CEF Koszalin. Zapisy i informacje: www.kochaj.my lub tel. 606339440.

6. Informujemy, że przyszłoroczne uroczystości I Komunii świętej w naszej Parafii planujemy na drugą niedzielę maja 2021 roku – tj. 9 maja; uroczystości Rocznicy I Komunii świętej planowane są na niedzielę – 16 maja.

7. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i błogosławionego tygodnia!