V Niedziela Wielkiego Postu 29 marca 2020 r.

W ostatnim tygodniu odeszły do wieczności z naszej Parafii:

• Zofia Trześniowska, l. 84,
  • Krystyna Deskiewicz, l. 82.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót, od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30.

Msze święte sprawowane są do 11 kwietnia bez udziału wiernych świeckich. Prosimy o uczestniczenie we Mszach świętych poprzez transmisję telewizyjną lub internetową. Przyjmujmy w sposób duchowy Komunię świętą. W każdej odprawianej przez nas, kapłanów, Mszy świętej pamiętamy o Was i zawierzamy Was Bogu! Ufamy głęboko Opatrzności Bożej, która pozwoli nam przetrwać ten trudny czas i wkrótce ponownie zgromadzić się w naszym kościele na Eucharystii. W razie potrzeby prosimy o kontakt – nr tel. 518906766.

Pamiętajmy, że poza czasem sprawowania Eucharystii nasz kościół jest otwarty.

Prosimy o zachowanie wskazania, aby w kościele czy w kaplicy nie przebywało równocześnie więcej niż pięć osób.

1. Bardzo prosimy o dokładne zamykanie drzwi zewnętrznych i wewnętrznych kościoła i kaplicy.
  2. Zachęcamy do składania darów żywnościowych do kosza wystawionego w kościele.
  3. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne będzie we wtorek i w piątek od 16.00 do 17.00
  4. Zachęcamy do przekazania 1% na rzecz Caritas Diecezji lub na Dom Miłosierdzia w Koszalinie.
  5. Parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie: 17.10 – 24.10. Szczegółowy plan pielgrzymki dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej. Zapisy wraz z zaliczką w wysokości 1000 zł w zakrystii i w ramach biura parafialnego.
  6. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary składane „na tacę” na konto parafialne i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i nadziei pokładanej w Bogu! Polecamy Was w codziennej modlitwie. Niech Bóg Was błogosławi!