XXIX Niedziela zwykła 20 października 2019 r.                    

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

 • śp. Barbara Janowska,    l. 82,
 • śp. Urszula Szafraniec, l. 64,
 • śp. Adam Ptak, l. 66.                            

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30. O 17.30 przez cały październik nabożeństwo różańcowe; różaniec dla dzieci – w poniedziałki, środy i piątki o 17.00 – zapraszamy!

1.W tym tygodniu:

 • dziś – Niedziela Misyjna:
  - podczas Mszy o 9.00, 12.00, 15.00 i 18.00 gościmy wspólnotę Emmanuel;
  - w całej Polsce odbywa się dziś liczenie wiernych obecnych na Mszach świętych i przystępujących do Komunii świętej;
 • poniedziałek:
  -
  o 18.40 spotkanie lektorów;
 • wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II;
 • środa:
  -
  o 18.40 spotkanie Rycerzy Kolumba – rozpoczęcie w kaplicy od krótkiej adoracji;
 • piątek – święto Rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Koszalinie:
  - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  - podczas Mszy o 18.00 Komunia święta będzie udzielana pod dwiema postaciami;
 • sobota:
  -
  o 9.00 zbiórka ministrantów
  -
  o 10.00 schola dziecięca;
  - o 10.30 w kaplicy adoracja dla dzieci prowadzona przez Siostry Maryi Gwiazdy Porannej.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny lub jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych. 

 1. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Prosimy, aby na kartkach wypominkowych, znajdujących się na stoliku za ławkami wypisywać imiona i nazwiska naszych zmarłych w mianowniku, drukowanymi literami, podając swoją ulicę zamieszkania – podobnie, jak w poprzednich latach zostanie ułożony grafik ulic, który pozwoli nam zorientować się, w jakim dniu będą czytane wypominki za naszych zmarłych.
 2. Rodziny i małżeństwa przeżywające trudności zachęcamy do skorzystania z pomocy Poradni Rodzinnej, mieszczącej się w Koszalinie, przy ul. Andersa 24. W poradni skorzystać można z pomocy: doradcy życia rodzinnego, prawnika, kapłana, pedagoga, psychologa, mediatora czy terapeuty uzależnień. Szczegóły na stronie: www.diecezjakoszalin.pl                                                      
 3. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl                
 4. Polecamy także prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”. Osoby, które złożyły deklarację uczestniczenia w „Różańcu dla rodziców” prosimy o odbiór ze stolika z gazetami przygotowanych imiennie kartek. Myślimy o pielgrzymce i kolonii z Parafii: na kartkach są umieszczone pewne propozycje – osoby zainteresowane prosimy o anonimowe zaznaczenie najlepszej, ich zdaniem, propozycji.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień!

ks. Andrzej Hryckowian

WAŻNE

Jerozolima

 


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec