XIX Niedziela zwykła 11 sierpnia 2019 r.

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30.

Codziennie aż do zakończenia Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę towarzyszymy pielgrzymom gromadząc się w naszym kościele na modlitwie o 17.45.

1.W tym tygodniu:

• wtorek:
    od 16.00 do 18.00 obok biura parafialnego bezpłatne porady psychologa;
    - po Mszy o 18.00 nabożeństwo fatimskie;
  • środa – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego:
    o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • czwartek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP:
    - Msze według porządku niedzielnego
    ;
    - zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Rodzin na Górę Chełmską – rozpoczęcie o 10.00, o 12.00 uroczysta Msza święta, a po niej festyn rodzinny;
    - to również nasze Święto Narodowe – 99 rocznica Cudu nad Wisłą – prosimy o wywieszenie flag narodowych;
  • piątek:
    - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota – wspomnienie św. Jacka.

1. W okresie wakacji biuro parafialne czynne we wtorki i w piątki od 15.00 do 17.00.

3. Zachęcamy do podjęcia studiów teologicznych – szczegóły dostępne są na plakacie.

4. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Miłosierdzia z Koszalina do Myśliborza w dniach 16-25 sierpnia. Dodatkowe informacje u ks. Grzegorza Szymanowskiego oraz na plakacie.

1. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl
  2. Polecamy także prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego czasu wakacji i urlopów!