XVIII Niedziela zwykła 4 sierpnia 2019 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Czesław Orłowski, l. 73, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek: Msza pogrzebowa o 12.30, dalsze uroczystości na cmentarzu o 13.30,
  • śp. Czesław Waszkiewicz, l. 82, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek: Msza pogrzebowa o 12.30, dalsze uroczystości na cmentarzu o 13.30.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30.

Codziennie aż do zakończenia Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę towarzyszymy pielgrzymom gromadząc się w naszym kościele na modlitwie o 17.45.

1.W tym tygodniu:

• dziś:
    o 17.00 zmiana tajemnic różańcowych;
  • wtorek – święto Przemienienia Pańskiego;
  • środa:
    o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • czwartek – wspomnienie św. Dominika:
    podczas Mszy o 18.00 modlić się będziemy w intencji II Synodu naszej Diecezji;
  • piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), patronki Europy:
    - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota – wspomnienie św. Wawrzyńca.

2. W okresie wakacji biuro parafialne czynne we wtorki i w piątki od 15.00 do 17.00.

3. Zachęcamy do podjęcia studiów teologicznych – szczegóły dostępne są na plakacie.

4. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Miłosierdzia z Koszalina do Myśliborza w dniach 16-25 sierpnia. Dodatkowe informacje u ks. Grzegorza Szymanowskiego oraz na plakacie.

5. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

6. Polecamy także prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Arkę” oraz „Tygodnik Wojciechowy”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego czasu wakacji i urlopów!