XV Niedziela zwykła 14 lipca 2019 r.

W tym tygodniu odeszła do wieczności z naszej parafii śp. Zofia Cymerys, lat 78. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30.

1.W tym tygodniu:

• poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;
  • wtorek – wspomnienie NMP z Góry Karmel:
    na Mszę o 18.00 zapraszamy szczególnie tych, którzy noszą szkaplerz;
  • środa:
    o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • piątek: od 17.00 okazja do spowiedzi świętej.

2. W okresie wakacji biuro parafialne czynne będzie we wtorki i w piątki od 15.00 do 17.00.

3. Zachęcamy do podjęcia studiów teologicznych – szczegóły dostępne są na plakacie.

4. Serdecznie zapraszamy do udział w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 1-13 sierpnia. Koszt - 180 zł.  Zapisy do grupy pierwszej (dekanaty Koszalin, Darłowo, Mielno, Polanów) i szczegółowe informacje u ks. Mateusza Chmielewskiego (tel. 697574222).

5. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

6. Polecamy także prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego czasu wakacji i urlopów!