IX Niedziela zwykła - 3 czerwca 2018 r.

W ostatnim tygodniu odeszły do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Janina Sowa, l. 86,
  • śp. Maria Andruch, l. 78.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Zapraszamy codziennie od 7.30 do 18.30 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30. Do czwartku włącznie w ramach oktawy Bożego Ciała o 17.30 procesja eucharystyczna wokół kościoła.

1.W tym tygodniu:

• dziś:
    - o 17.00 zmiana tajemnic różańcowych;
  • poniedziałek:
    - o 18.40 spotkanie formacyjne Żywego Różańca oraz spotkanie Grupy modlitwy o. Pio;
  • wtorek – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika:
    - o 9.00 Msza św. przed wyjazdem na pielgrzymkę do Gruzji;
  • środa:
    - biuro parafialne nieczynne;
  • I czwartek miesiąca:
    - od 17.00 w kościele Godzina Święta;
    - podczas Mszy o 18.00 modlić się będziemy o świętość dla kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, a także w intencji ministrantów i ich rodzin;
    - o 18.40 spotkanie kręgu biblijnego;
  • piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa:
    - za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia Sercu Pana Jezusa można uzyskać odpust zupełny – uczynimy to podczas nabożeństwa czerwcowego;
    - z racji uroczystości nie obowiązuje post;
    - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP:
    - o 9.00 zbiórka ministrantów;
  • przyszła niedziela:
    - o 12.00 od kościoła pw. św. Józefa (obok katedry) do kościoła pw. Ducha Świętego wyruszy Marsz dla życia i rodziny – bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w Marszu.

2. Pielgrzymów wyjeżdżających na pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy prosimy o wpłatę pozostałej kwoty należności.

3. Rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie do Grecji prosimy o wpłatę pozostałej należności za wyjazd.

4. Wspólnota św. Filipa przy parafii św. Kazimierza zaprasza na spotkania z o. Adamem Szustakiem. Spotkania odbędą się 6 i 7 czerwca o 18.00 w kościele św. Kazimierza w Koszalinie.

5. Zaproszenie na zjazd absolwentów KUL, który odbędzie się w dniach 8-9 czerwca z okazji 100-lecia działalności. Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej uczelni.

6. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji serdecznie zaprasza na dwudniową… Pieszą Pielgrzymkę Świętych Gór (z Góry Chełmskiej na Górę Polanowską), która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą świętą sprawowaną 23 czerwca (sobota) na Górze Chełmskiej o 12.00. Zakończenie pielgrzymowania w niedzielę po Mszy świętej na Górze Polanowskiej o 15.00. Powrót z Polanowa autokarem.

7. Zachęcamy do podjęcia studiów teologicznych. Szczegóły na plakacie.

8. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

9. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”.

Dziękujemy za modlitwę, ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia!