We wtorek 12 czerwca 2012 r. odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie Rady Duszpasterskiej.
Podsumowaliśmy procesję Bożego Ciała, która wszystkim w tym roku przypadła do serca.
Ponadto zaplanowaliśmy Piknik Wojciechowy.
Nie będzie to festyn, jak co roku, ale spotkanie przy cieście i grillu z naszymi duszpasterzami i wodzirejem.

Ofiary składane podczas tego spotkania będą przeznaczone na naszą parafię.

Nowym ustaleniem było też to, że Msza święta kończąca rok szkolny 2011/2012 odbędzie się we czwartek 28 czerwca o godz. 18:00.

Kolejne decyzje dotyczące życia duchowego naszej parafii będziemy podejmować we wrześniu.
Szczęść Boże.
Członkowie Rady

Jeśli chodzi o Piknik Wojciechowy, to szczegółowe informacje pojawią się już niedługo w ogłoszeniach duszpasterskich i na naszej stronie.