O nas

o pio logoZałożycielskie spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio w naszej parafii odbyło się 03.03.2003 r.

W 2010 r. nasza Grupa została zarejestrowana w Międzynarodowym Centrum Grup w San Giovanni Rotondo.

Grupa Modlitwy mając za patrona św. Ojca Pio współpracuje w urzeczywistnianiu Królestwa Bożego według nauki Jezusa poprzez modlitwę z Kościołem, za Kościół i w Kościele, formację siebie - głównie w duchowości franciszkańskiej oraz czynną miłość, niosącą ulgę cierpiącym i potrzebującym, jako praktyczne urzeczywistnienie miłości ku Bogu.

Spotkania odbywają się:

• w pierwszy poniedziałek miesiąca po wieczornej Mszy św. jako spotkanie formacyjne i modlitewne;
  • 23. każdego miesiąca w kościele na Mszy świętej o godzinie 12:00 jeśli w niedzielę lub o godzinie 18:00, jeśli w dzień powszedni jako spotkanie modlitewne.

Animatorami grupy są państwo Jolanta i Krzysztof Piecowie.

Opiekunem grupy jest ks. Zbigniew Jędrzejczyk.

Proponujemy następujące linki: