Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Moje relacje z matką – jakie są, jakie mogą być

mama 4602573 640            Zapraszamy na kolejne warsztaty psychologiczne, tym razem dotyczące relacji dorosłych dzieci z matkami. Matka – najważniejsza osoba w życiu każdego, nawet dorosłego, dziecka. Chcielibyśmy czuć, że nas kocha i móc kochać ją bez przeszkód. Jednak nader często czujemy, że nie możemy się z nią porozumieć, że nie szanuje naszych wyborów i wartości, że najchętniej trzymałaby nas cały czas za rękę i kontrolowała nasze życie. Trudno jest nam powiedzieć jej „nie”, przeciwstawić się, spełniać jej zachcianki, często kosztem współmałżonka czy własnych dzieci, ustalić właściwe ramy udzielanej jej pomocy itd.

            Czasem staramy się ustalić, dlaczego tak jest, co sprawiło, że ta z gruntu dobra osoba zrobiła nam jako dzieciom krzywdę, z którą tak nam trudno jest żyć. Jednak patrząc przez pryzmat poczucia krzywdy, odrzucenia czy braku miłości rzadko zastanawiamy się, na ile nasza matka była dostatecznie kochana w dzieciństwie, czy że nie mogła dać swoim dzieciom tego, czego sama nie dostała. Nie myślimy o tym, że poznanie i zrozumienie sytuacji w jakiej żyła i żyje nadal matka jest nieodzowne, aby poradzić sobie z własnymi problemami.

Jeśli jako dorosłe dziecko chcesz poprawić swoje relacje z matką, dowiedzieć się, jaki wpływ miało na ciebie to, co dała ci w dzieciństwie, na ile rzeczywiście zaspokajała twoje potrzeby, jakie są skutki jej matkowania w twoim dorosłym życiu i co możesz z tym zrobić, jeśli oczywiście zdecydujesz się przejąć odpowiedzialność za swoje dorosłe relacje z nią, zapraszam na cykl dziesięciu cotygodniowych spotkań. Zaczynamy w poniedziałek 24.02.2020 r. w salce św. Maksymiliana (wejście od parkingu) o godzinie 18.45.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00   - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

Poniedziałek
nieczynne

Wtorek
16:00 - 17:00

Środa
16:00 - 17:00

Czwartek
16:00 - 17:00

Piątek
16:00 - 17:00

Sobota
10:00 - 11:00Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec