To już blisko rok św. Urszula Ledóchowska gości w naszej parafii. W przeddzień jej liturgicznego wspomnienia modliliśmy się o wstawiennictwo tej świętej za nami- parafianami, za Fundacją "Zdążyć z Miłością", za członkiniami Katolickiego Stowarzyszenia Pielęgniarek i Położnych Polskich oraz naszymi Kapłanami obchodzącymi swoje rocznice święceń.
Oprócz Mszy św. i uczczenia relikwii elementem świętowania było spotkanie na przykościelnym placu. Nie brakowało słodkości, kawy i miłych rozmów.
Relację może obejrzeć również na https://www.facebook.com/search/top?q=zd%C4%85%C5%BCy%C4%87%20z%20mi%C5%82o%C5%9Bci%C4%85