Schola dorosłych „CantaDo” PDF Drukuj Email

Schola „CantaDo” to grupa osób powyżej dwudziestego roku życia, która animuje śpiew podczas niedzielnych Mszy św. o godzinie 9:00 lub  12:00.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia naszej grupy - tych wszystkich, którzy lubią, ale też i potrafią śpiewać oraz wszystkich dobrze grających na instrumentach.
Pragniemy, aby ten zespół był na większą chwałę Boga. Żeby tak było, to musi być to zespół profesjonalny, choć skupiający amatorów.

Jeśli czujesz, że to zaproszenie do Ciebie, to zgłoś się do księdza odpowiedzialnego na naszą scholę. U niego też dowiesz się, kiedy odbywają się spotkania, gdyż nie mają one stałego terminu.

Grupą opiekuje się ks. Grzegorz.

Małą próbką naszej posługi był śpiew podczas poświęcenia kaplicy w domu Sióstr Szpitalnych Bożego Miłosierdzia w Nowych Bielicach. Wydarzenie można obejrzeć klikając na link obok: [ TUTAJ ]

 
„CantaDo” podbija Włochy PDF Drukuj Email

Nasza dorosła schola „CantaDo” w dniach 17 - 23 października 2013 r. wyjechała na pielgrzymkę i „małe tournée” na Korsykę i do Włoch.

Kilka pierwszych dni - przebywaliśmy na Korsyce, mieszkając dzięki uprzejmości ks. Ryszarda Słowikowskiego - proboszcza Bonifacio - na jego plebanii. W niedzielę uczestniczyliśmy w Eucharystii, podczas której śpiewaliśmy pieśni po polsku, łacinie i francusku.

Więcej…
 
„CantaDo” PDF Drukuj Email

Oto nasza nowa schola parafialna - „CantaDo” w maju 2013 r.

Od jakiegoś czasu śpiewamy na Mszy św. o godz. 9:00 lub 12:00.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia naszej grupy - tych wszystkich, którzy lubią, ale też i potrafią śpiewać oraz wszystkich dobrze grających na instrumentach.
Pragniemy, aby ten zespół był - na większą chwałę Boga, a żeby tak było - to musi być to zespół profesjonalny, choć skupiający amatorów.Uśmiech

Więcej…
 


PLIKI  AUDIO

Wszystkie pliki audio
dostępne są po wybraniu:
-> Menu
-> Multimedia
-> Archiwum audio
-> rok 2011 - 2016

Dzisiejsza data: 16 Sierpień 2018    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
gototop