Bezpośredni kontakt z księdzem dyżurnym: tel. 518 906 766

Grupa Modlitwy o. Pio PDF Drukuj Email

Założycielskie spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio w naszej parafii odbyło się 03.03.2003 r.

W 2010 r. nasza Grupa została zarejestrowana w Międzynarodowym Centrum Grup w San Giovanni Rotondo.

Grupa Modlitwy mając za patrona św. Ojca Pio współpracuje w urzeczywistnianiu Królestwa Bożego według nauki Jezusa poprzez modlitwę z Kościołem, za Kościół i w Kościele, formację siebie - głównie w duchowości franciszkańskiej oraz czynną miłość, niosącą ulgę cierpiącym i potrzebującym, jako praktyczne urzeczywistnienie miłości ku Bogu.

Spotkania odbywają się:

-  w pierwszy poniedziałek miesiąca po wieczornej Mszy św. jako spotkanie formacyjne i modlitewne

- 23-go każdego miesiąca w kościele na Mszy św.  o godz. 12:00 jeśli w niedzielę lub o godz. 18:00 jeśli w dzień powszedni jako spotkanie modlitewne

Animatorami grupy są państwo Jolanta i Krzysztof Piecowie.

Opiekunem grupy jest ks. Zbigniew Jędrzejczyk.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Proponujemy następujące linki:

www.kapucyni.ofm.pl/

www.glosojcapio.pl/

www.kapucyni.pl/

www.e-serafin.pl/

Tutaj możesz poprosić o modlitwę

 
Triduum z o. Pio PDF Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w Triduum z o. Pio, które odbędzie się w dniach: 20-22 września. Tradycyjnie organizatorem jest nasza parafialna "Grupa modlitwy o. Pio". Na niedzielę przewidziano "niespodziankę" dla wszystkich Parafian.

W ramach przygotowań do triduum w kościele jest wystawiona skrzynka, do której można wkładać kartki z zapisanymi intencjami modlitewnymi na czas triduum - będą one wyczytywane podczas modlitwy różańcowej.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan triduum.

Więcej…
 
Grupa Modlitwy św. o. Pio w Domacynie PDF Drukuj Email

23 sierpnia 2013 r. członkowie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio wraz ks. Zbigniewem pielgrzymowali do Domacyna, gdzie znajduje się figura Matki Bożej Królowej Świata.

Modlitwą różańcową powierzyliśmy Matce Bożej wszystkie intencje przysłane poprzez parafialną stronę internetową, intencje własne oraz osób, które prosiły o modlitwę.

Więcej…
 
Dziękujemy świętemu kapucynowi PDF Drukuj Email

Niedzielna Msza św. o godz. 12:00 była zwieńczeniem przeżywanego w dniach 20-22 września 2012 r. modlitewno-dziękczynnego triduum ze św. o. Pio.

Przez trzy dni gromadziliśmy się wieczorami w naszym kościele, aby dziękować Panu Bogu za o. Pio i wypraszać łaski za jego wstawiennictwem.

Więcej…
 
Grupa Ojca Pio n@ Górze Chełmskiej PDF Drukuj Email

Grupa Ojca Pio na Górze ChełmskiejW sobotę (12 maja 2012 r.) znaczna część Grupy Modlitwy Ojca Pio działającej przy naszej parafii, udała się z pielgrzymką na Górę Chełmską. Cel pielgrzymki był bardzo konkretny i wiąże się z "małpką", która pojawiła się w tytule tej wiadomości.

Więcej…
 
Grupa Modlitwy uczy się modlić PDF Drukuj Email

Jak zwykle w I poniedziałek miesiąca (tym razem 6 lutego 2012 r.) swoje spotkanie miała Grupa Modlitwy Ojca Pio. Wspólnota niedługo obchodzić będzie 9 rocznicę powstania. Są w niej osoby, które pamiętają początki działalności, są i tacy, którzy dołączyli całkiem niedawno. Grupa otwarta jest na wszystkich, którzy pragną rozwijać swoją wiarę w "małej" wspólnocie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Biuro parafialne

BIURO CZYNNE

w czasie kolędy:

poniedziałek
nieczynne

wtorek - piątek
15:00 - 15:45

sobota
nieczynne

PLIKI  AUDIO

Wszystkie pliki audio
dostępne są po wybraniu:
-> Menu
-> Multimedia
-> Archiwum audio
-> rok 2011 - 2016

Nasza diecezja

Dzisiejsza data: 16 Sierpień 2018    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
gototop