Parafialny SOS PDF Drukuj Email

Wśród naszych parafian jest wiele osób, które potrzebują pomocy.
Są też tacy, którzy mogą i chcą podzielić się tym co mają z innymi np.: czasem, wiedzą.

Odpowiadając na te potrzeby tworzymy nową formę pomocy, we współpracy z istniejącą parafialną "Caritas", pod nazwą "Parafialny SOS".

W tym miejscu można zgłosić nieodpłatną pomoc, m.in. przy nauce, drobnych pracach domowych itp.
Można się też zwrócić z prośbą o konkretną pomoc.

Aby obejrzeć aktualne zgłoszenia proszę wybrać jedną z podpozycji zakładki "Parafialny SOS" z menu bocznego.
SOS - potrzebuję pomocy
SOS - mogę pomóc

W celu wysłania swojego zgłoszenia należy napisać wiadomość na adres:

Będziemy pośredniczyć w parafialnej pomocy wzajemnej.
Abyśmy mogli pomóc, prosimy w zgłoszeniu podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu kontaktowego.

Wszystkie dane zostaną wykorzystane jedynie w celu skontaktowania osoby potrzebującej z osobą oferującą pomoc. Nie będą one publikowane na stronie, chyba, że ktoś sobie będzie tego życzył.

W naszej Parafii udzielana jest także stała bezpłatna pomoc materialna, prawna i psychologiczna wg poniższego grafiku.

Parafialna Caritas - wtorki i piątki w godzinach od 17:00 do 18:00 - wejście przy kapliczce Matki Bożej Fatimskiej (od strony parkingu).

Bezpłatne porady prawne - I piątek miesiąca od godziny 18:45 - w biurze parafialnym.

Bezpłatne porady psychologa - II wtorek miesiąca w godzinach od 16:00 do 18:00 - przy biurze parafialnym.

PLIKI  AUDIO

Wszystkie pliki audio