Zatrzymaj aborcję! PDF Drukuj Email

W niedzielę 17 września 2017 r. Rycerze Kolumba przeprowadzili przy naszej parafii zbiórkę podpisów pod projektem obywatelskim "Zatrzymaj Aborcję".

Autorem projektu jest Fundacja Życie i Rodzina oraz CitizenGo Polska i ma na celu wykreślenie przesłanki eugenicznej (dokonanie aborcji dziecka z podejrzeniem nieuleczalnej choroby lub upośledzenia) z obecnie obowiązującej ustawy regulującej kwestię ochrony życia ze styczna 1993 roku.

Aby projekt trafił do Sejmu należy zebrać 100 000 podpisów. Rycerze zebrali 154 podpisy. Zbiórce towarzyszyła wystawa „Jaś w Drodze”, która swoim prostym i zrozumiałym przekazem zainteresowała wielu wiernych.

Inicjatywa będzie kontynuowana do końca listopada. Kolejna przy zbiórce makulatury w najbliższą niedzielę, tj. 24 września. Zachęcamy gorąco, bo każdy podpis pod projektem, to ratowanie ludzkiego życia!

 

PLIKI  AUDIO

Wszystkie pliki audio
dostępne są po wybraniu:
-> Menu
-> Multimedia
-> Archiwum audio
-> rok 2011 - 2016

Dzisiejsza data: 19 Sierpień 2018    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
gototop