"Wybudujemy wieżę. Wierzę, wierzę, wierzę..." PDF Drukuj Email

... no. może nie wybudujemy, a wyremontujemy. Wierzymy, że z takim wiernym gronem Parafian, uda się i to, i jeszcze niejedno inne przedsięwzięcie.

Wydawało się, że plany festynu jesiennego spalą na panewce: na niedzielę 10 września 2017 meteorolodzy bezlitośnie zapowiadali deszcz i chłód, istniały obawy, że Parafianie już zaspokoili apetyt na grillowane kiełbaski a i świeżego powietrza mają w nadmiarze.

A jednak górę wzięła chęć spędzenia popołudnia w Parafii! Sądzimy, że oprócz szczytnego celu, jakim jest remontowana wieża kościoła, wabikiem była grochówka, która jako pierwsza zniknęła z menu. Całe szczęście inne dania znakomicie uzupełniły jadłospis.

Dziękujemy wszystkim, którzy pokazali, jak ważna jest dla nich Parafia i świątynia: swoją obecnością, zaangażowaniem w przygotowanie festynu poprzez pieczenie ciast, gotowanie pierogów, ufundowanie nagród, pomoc przy sprzedaży losów i produktów, pomoc w rozstawianiu namiotów i stołów oraz sprzątanie po imprezie. Specjalne podziękowania należą się zespołowi śpiewaczemu z Klubu Osiedlowego "Zacisze" oraz zespołowi muzycznemu OPTYMALNI, który towarzyszył nam podczas całego festynu. Takie zaangażowanie naprawdę cieszy i podsyca wiarę w ludzi! Mamy nadzieję, że z radością spotkamy się na kolejnym festynie. Byle do wiosny!

Na naszych zdjęciach laureaci głównych nagród w loterii fantowej. Gratulujemy wygranych!

 

PLIKI  AUDIO

Wszystkie pliki audio
dostępne są po wybraniu:
-> Menu
-> Multimedia
-> Archiwum audio
-> rok 2011 - 2016

Dzisiejsza data: 16 Sierpień 2018    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
gototop