Rozpoczęcie roku harcerskiego PDF Drukuj Email

Rok harcerski, a jednocześnie rok szkolny, w naszej parafii rozpoczęliśmy uroczyście 3 września Mszą św. o godz. 10.30. Na tę okazję przyjechali: hufcowy harcerzy Grzegorz Jabłoński ze szczepowym i drużynowym oraz hufcowa harcerek Kinga Pawlak wraz z harcerkami.

Po Mszy św. odbył się apel, na którym dokonało się przejście wilczków do drużyny harcerek i do drużyny harcerzy; mianowanie zastępowego, przyrzeczenia harcerek oraz nadanie naszemu duszpasterzowi ks. Grzegorzowi poświęconego podczas Mszy św. krzyża harcerskiego duszpasterzy Skautów Europy. Mamy nadzieję na dalszy rozwój tego ruchu wychowawczego dzieci i młodzieży w naszej parafii i diecezji.

 

PLIKI  AUDIO

Wszystkie pliki audio
dostępne są po wybraniu:
-> Menu
-> Multimedia
-> Archiwum audio
-> rok 2011 - 2016

Dzisiejsza data: 16 Sierpień 2018    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
gototop