Bezpośredni kontakt z księdzem dyżurnym: tel. 518 906 766

DUSZPASTERSTWO CHORYCH PDF Drukuj Email

Księża odwiedzają chorych w ich domach w każdą I sobotę miesiąca od godz. 9:00. Istnieje możliwość zgłaszania nowych chorych. Można to uczynić w biurze parafialnym lub dzwoniąc na numer telefonu do księdza dyżurnego.

W nagłych przypadkach, gdy potrzebny jest ksiądz z sakramentami do osoby umierającej, prosimy dzwonić o każdej porze dnia i nocy na numer telefonu księdza dyżurnego. Księża gotowi są w każdej chwili, aby udzielić osobie potrzebującej ostatniej posługi.

 

Biuro parafialne

BIURO CZYNNE:

poniedziałek
nieczynne

wtorek - piątek
15:00 - 17:00

sobota
10:00 - 12:00

PLIKI  AUDIO

Wszystkie pliki audio
dostępne są po wybraniu:
-> Menu
-> Multimedia
-> Archiwum audio
-> rok 2011 - 2016

Nasza diecezja

Dzisiejsza data: 24 Październik 2017    |    Imieniny: Ingi, Darii, Sambora
gototop